Školní jídelna ZŠ Jevišovice

Informace pro strávníky

Stravování na naší škole zajišťujeme vlastní školní kuchyní a výdejem ve školní jídelně v budově Komenia. Máme instalován elektronický systém objednávání a výdeje stravy s využitím osobních čipů, který je rozšířen o možnost objednávání stravy po internetu.

Každý strávník si musí zakoupit čip v hodnotě 100,-Kč . Čip slouží po celou dobu docházky do školní jídelny a vstup do prostoru jídelny v určený čas. Pokud strávník čip ztratí nebo zničí, musí si zakoupit nový.

Stravu si žáci přihlašují nebo odhlašují na další dny u objednacího snímače, který je umístěn ve školní jídelně  nebo prostřednictvím internetu www.strava.cz. U každého pokrmu jsou pro Vaši informaci vyznačené alergeny.

Podmínky platné od 1. září 2020

Každý strávník / žák / musí před započetím odebírání obědů  složit jistinu na účet školy. Pokud nebude jistina složená, nebude mu umožněno stravování v naší jídelně. Finanční jistina bude použita v případě neprovedení platby inkasem z vašich osobních účtů uvedených na přihláškách ke stravování. V případě ukončení stravování vám tato jistina bude vrácena. V případě vyčerpání jistiny a neuhrazení nové nebude strávníkovi umožněno stravování.

Výše finanční jistiny je dána podle pravidelně přihlášené stravy tak, aby pokryly neuhrazený měsíc.

V případě, že bude vyčerpána jistina za obědy, nebude žákovi umožněn odběr stravy .

Následující měsíce se vždy k 15. dni strhne skutečně přihlášená strava za předešlý měsíc.

Prosíme ,nechat rezervu v limitní částce k inkasu!

Kdo má stanovený limit pro jednotlivé platby musí být nejméně 1000,- Kč na každého strávníka.

Kdo má nastaveno bez limitu (nečastější verze) nemusí nic řešit.

Veškeré informace u vedoucí školní jídelny.

Uzavření jídelny

Jídelna je až do odvolání pro veřejnost uzavřena.
Školní jídelna

Školní jídelna v Jevišovicích zajišťuje stravování pro žáky školy, zaměstnance, děti v mateřské škole a cizí strávníky. Obědy je možné přihlásit nebo odhlásit den předem u paní Šťastné, vedoucí školní jídelny, na telefonním čísle 515 231 243.

Obědy se platí kolem 10. každého měsíce.

Marie Šťastná (vedoucí kuchyně)
Marie Hasmanová
Blanka Ratkovská
Iva Svobodová

7-10 let21 Kč
11-14 let23 Kč
15 let a více25 Kč
Veřejnost57 Kč

Mateřská škola :

polodenní

celodenní

3-6 letí

7 letí (dosažení 7 let do 31.8.)

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign